Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím

Jsme partneři společnosti sídlící ve Velké Británii My Identity Nutrition Ltd. Tato společnost byla založena v roce 2016 v anglickém Londýně za účelem vývoje a výroby premiových produktů sportovní výživy a doplňků stravy té nejvyšší kvality. Společnost na vývoji svých produktů spolupracuje s předními odborníky a profesionálními sportovci. Suroviny pro výrobu pocházejí výhradně od prověřených dodavatelů z Evropy, nejmodernější technologie výroby a zpracování pak zaručují dosažení vysokých standardů. Všechny produkty firmy My Indentity Nutrition Ltd. jsou tak na rozdíl od konkurence vyrobeny v souladu s normami kvality ISO 17025, ISO 22000, a mezinárodními standardy BRC & IFS Food Safety Certification.

Pokud chcete výrobky čistého a jasného složení, bez zbytečných přídavků nežádoucích příměsí, které jsou navíc přizpůsobeny požadavkům jak profesionálních, tak i rekreačních sportovců, jsme tu pro Vás.

Oficiální zastoupení MY Identity Nutrition Ltd. pro Českou republiku a Slovensko

Luboš Kořenovský

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Jeho současnou funkcí je managment prodeje a navazování obchodních kontaktů. Fitness se věnuje deset let, kdy sám nejen cvičil, ale také v oboru pracoval. Díky tomu má v oblasti bohaté zkušenosti.

Libor Minařík

PORADCE VÝŽIVY

MVDr. Libor Minařík patřil k absolutní kulturistické špičce v 70. a 80. letech. Stal se 7x mistrem ČSSR, 2x mistrem Evropy a 2x vicemistrem světa. Po skončení své závodní kariéry se zaměřil na trénerskou činnost.

Šárka Tvrdoňová

LEGISLATIVA,CERTIFIKACE

Zajišťuje soulad všech výrobků s aktuální Evropskou i národní legislativou a provádí interní audity. Jakékoliv dotazy ohledně kvality, certifikací a kontroly směřujte přímo na ní. Šárka se na poli potravinářského práva pohybuje více než 12 let a naši společnost audituje s přísností sobě vlastní.