Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím

Fabiana Bytyqi

PROFESIONÁLNÍ BOXERKA

Ahoj, jmenuji se Fabiana, a jsem profesionalní boxerka. Držím pásy dvou nejprestižnějších organizací a to juniorskou mistryni světa WBC a ženskou mistryni Evropy WBO. Od 4let trávím svůj volný čas po tělocvičnách.

Jindřich Michálek

Kulturista | Trenér

"Kde je vůle tam je cesta.. motto kterým se řídím již dlouhá léta. Pochopil jsem totiž, že jen my si ve skutečnosti určujeme kým nebo čím chceme být."

Lucie Varmužová

IFBB ATHLETE/TRENÉR

Ahojky, jmenuji se Lucie a věnuji se závodění v kategorii Bikini fitness, osobním tréninkům a výživovému poradenství. O zdravý životní styl se zajímám od 16 let, ačkoliv jsem nikdy dřív žádná velká sportovkyně nebyla....

Martin Iterský

KONDIČNÍ TRENÉR

Martin Iterský v současné době působí jako kondiční trenér HC Sparta Praha. Již osm let funguje jako osobní trenér a silově kondiční kouč v individuální přípravě profesionálních sportovců, především tenistů a hokejistů.

Lucie Cahová

TRENÉRKA | VÝŽIVOVÝ PORADCE

Proč to vlastně dělám? Baví mě motivovat své klienty, probouzet v nich jejich vnitřní sílu, pomáhat jim plnit jejich cíle, se kterými za mnou přicházejí, jejich fyzické, ale i duševní proměny.

Stanislav Močkor

POWERLIFTER

Všetko je to len v hlave! ...ak to naozaj chcete, tak to dosiahnete! Ahojte, volám sa Stanislav Močkor, som Powerlifter a som živým príkladom tohto motta.

Michaela Kučerová

TRENÉRKA | PODNIKATELKA

Ve fitness se pohybují více jak deset let, moje práce je můj koníček, a pokud Vy sami chcete udělat změnu, tak já jsem tady....připravená a ochotná Vám pomoci najít tu správnou cestu k tomu začít mít rad sám sebe.

Monika Bagarová

IFBB ATHLETE

"Když se chce, všechno jde :-) Jak říká Mahátma Gándhí: „Síla nepochází z fyzických schopností, ale z nezlomné vůle.“

Vašek Lazna

TRENÉR

"Jmenuji se Vašek, je mi 26, a fitness se věnuji čtvrtým rokem. Vše to začalo tak, že jsem jednoho dne narazil na „motivační“, teď už s přehledem mohu říct „marketingové“ video 3 měsíční proměny.

Jana Schwarzová

TRENÉRKA | MISS AEROBIC

Každý pohyb i sekunda se počítá!" - to je mé heslo, kterým se řídím a snažím se jim motivovat i ostatní. Moje dosavadní sportovní kariéra mi dokázala, že právě to je předpokladem být lepší a posunout se dál...

Jakub Cenek

IFBB Athlete

Ke sportu jsem byl veden už od malička. Budu se pokoušet pokořovat své cíle a stanovovat si nové. Člověk by si měl jít za tím co chce, i když to není vždy jednoduché.

Libor Minařík

VÝŽIVOVÝ PORADCE

MVDr. Libor Minařík patřil k absolutní kulturistické špičce v 70. a 80. letech. Stal se 7x mistrem ČSSR, 2x mistrem Evropy a 2x vicemistrem světa.