Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím
product image

Fat Burner

0,00 Kč 0,00 Kč
Není skladem
SKU
Fat Burner
žádné

Doplněk stravy

Všechno, co potřebujete k tomu, abyste udrželi svůj tělesný tuk pod kontrolou! Absolutní špička na trhu, produkt postavený na bázi super silných extraktů a biologicky aktivních látek.  To všechno v kombinaci, která je záměrně dimenzovaná jako velmi silná a účinná.  Nastartujte efektivně oxidaci mastných kyselin, a zrychlete rapidně svůj metabolismus tuků i cukrů. Formule plná bylinných extraktů obsahuje nejen účinné lipotropní látky, ale také látky termogenní.

 • Vysoká koncentrace 6-ti extraktů v unikátní kombinaci
 • Podporuje termogenezi
 • Obsah extraktů s lipotropním účinkem
 • Synergický efekt
 • Efektivní podpora fyzického i psychického výkonu na přírodní bázi
 • Podpora správné funkce kardiovaskulární soustavy

Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025.

Fat Burner je špičkový doplněk stravy využívající jedinečnou kombinaci super silných extraktů a biologicky aktivních látek. Použité extrakty jsou ve farmaceutické kvalitě, a to v nejvyšším možném množství, které povoluje evropská legislativa.

Nastartujte efektivně oxidaci mastných kyselin, a zrychlete rapidně nejen svůj metabolismus tuků, ale i cukrů. Formule plná bylinných extraktů obsahuje nejen účinné lipotropní látky, ale i látky termogenní. Brutální kombinace salicinu, kofeinu, zeleného čaje, kapsaicinu izolovaného z chilli a kajenského pepře dokáže neuvěřitelně nastimulovat spalování tuků a cukrů. Extrakt z hořkého pomeranče je standartizovaný na přesný obsah synefrinu .Synefrin je silný fyto alkaloid, který dokáže efektivně aktivovat metabolismus a to především díky svému odbourání přes enzymy mitochondrií. Ty stejné enzymy, které aktivují oxidaci našeho tělesného tuku. Náš produkt však přináší oproti konkurenci ještě něco navíc - je zároveň funkční potravinou - adaptogenem, takže synergický efekt našeho spalovače doplňuje navíc i extrakt ze zeleného čaje, který podporuje fyziologii Vaší kardiovaskulární soustavy.

Stručně řečeno- Fat Burner potřebujete k tomu, abyste udrželi svůj tělesný tuk pod kontrolou!

 • Vysoká koncentrace  6-ti extraktů v unikátní kombinaci
 • Podporuje termogenezi
 • Obsah extraktů s lipotropním účinkem
 • Synergický efekt-  látky se navzájem podporují v účinku
 • Efektivní podpora fyzického i psychického výkonu na přírodní bázi
 • Podpora správné funkce kardiovaskulární soustavy
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Fat Burner
Vaše hodnocení
Více informací
Složení (přepočteno na doporučenou denní dávku)
Ingredience Na porci (2 kapsle)
Extrakt z kůry vrby bílé 300mg
Obsahující salicin 44mg
Kofein 200mg
Extrakt z divokého pomeranče 200mg
Obsahující synefrin 10mg
Extrakt ze zeleného čaje 100mg
Obsahující EGCG 55mg
Extrakt z kajenského pepře 45g
Obsahující kapsaicin 4,5mg

Výrobek může obsahovat mléko, sóju, obiloviny obsahující lepek, korýše, vejce, sezamová semínka, skořápkové plody, celer, siřičitany.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek ukládejte mimo dosah dětí. Vysoký obsah kofeinu – není vhodné pro děti do 15 let a těhotné nebo kojící ženy. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte v těsně uzavřeném obalu v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.